Bugun...


BİLİMİN TADINI ŞENLİKTE ÇIKARDILAR…
BİLİMİN TADINI ŞENLİKTE ÇIKARDILAR… BURSA – Murat Yıldırım (MY) Eğitim Kurumları bünyesinde hizmet veren MY Kolej Beşevler Kampüsü öğrencileri bilim dolu, eğlenceli bir gün geçirdi.

BİLİMİN TADINI ŞENLİKTE ÇIKARDILAR…
+ -
Reklam

  BİLİMİN TADINI ŞENLİKTE ÇIKARDILAR…

BURSA – Murat Yıldırım (MY) Eğitim Kurumları bünyesinde hizmet veren MY Kolej Beşevler Kampüsü öğrencileri bilim dolu, eğlenceli bir gün geçirdi.

MY Kolej Beşevler Şubesi’nde gerçekleştirilen bilim şenliğinde, okulda eğitim gören ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri, bilimsel deneyleri eğlenceli bir şekilde uygulama ve öğrenme fırsatı yakaladı. Renkli dakikaların yaşandığı bilim şenliğinde, öğrenciler fizik, coğrafya, robotik, kodlama, kimya gibi alanlarda birçok deneyi uygulama fırsatı yakaladı.

Öğrencilerin farklı alanlardaki deneylerini sunduğu stantlar, MY Kolej öğretmenlerinin ve öğrencilerinin büyük ilgisini topladı.

Gün boyu süren şenlikte, öğrenciler hem arkadaşlarıyla eğlenceli dakikalar geçirirken, hem de bilgilerini keyifli bir şekilde tazelediler. Deneylerin yanı sıra oyunların da oynandığı şenlikte, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nden gelen eğitmenlerde, sıra dışı deneyleriyle öğrencilerden büyük alkış topladı.
Bu haber 542 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

FOTO GALERİ
YUKARI