Bugun...


Çocuklara satranç dersi
Çocuklara satranç dersi BURSA – Bursa Kent Konseyi ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Satranç Branşı, çocukların problem çözme ve diğer yeteneklerinin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla ücretsiz satranç kursu başlattı.

Çocuklara satranç dersi
+ -
Reklam

Çocuklara satranç dersi

BURSA – Bursa Kent Konseyi ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Satranç Branşı, çocukların problem çözme ve diğer yeteneklerinin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla ücretsiz satranç kursu başlattı.

Çocukların çok yönlü gelişimine önem veren Bursa Kent Konseyi’nin, Çocuk Meclisi üyelerine yönelik Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Satranç Branşı işbirliğiyle ücretsiz olarak düzenlediği satranç kursunun ilk dersi başladı. Büyükşehir Belediyespor Kulübü Satranç Takımı Baş Antrenörü İsmail Çalışkan ile Satranç Antrenörü Sedat Sarman tarafından verilen ve dönem sonuna kadar devam edecek eğitimlerde, çocukların hızlı düşünme ve doğru kararlar verebilme becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor. 7 – 12 yaş aralığındaki çocukların katıldığı satranç kursu, Perşembe ve Cuma günleri Bursa Kent Konseyi salonlarında düzenlenecek.

Kursların başladığı ilk gün de Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Turunç ve Bursa Kent Konseyi Genel Sekreteri Murat Başlar, çocuklara başarılar diledi.
Bu haber 4073 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

FOTO GALERİ
YUKARI