Bugun...


HAYAT HASTANESİNDE NEŞELİ KUTLAMA
HAYAT HASTANESİNDE NEŞELİ KUTLAMA BURSA - Özel Hayat Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramında öğrencilerin akınına uğradı. Öğrenciler, bu özel günde sağlık çalışanlarına çiçek ve kendi yazdıkları reçeteleri hediye etti.

HAYAT HASTANESİNDE NEŞELİ KUTLAMA
+ -
Reklam
  •       HAYAT HASTANESİNDE NEŞELİ KUTLAMA

BURSA - Özel Hayat Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramında öğrencilerin akınına uğradı. Öğrenciler, bu özel günde sağlık çalışanlarına çiçek ve kendi yazdıkları reçeteleri hediye etti.

Özel Osmangazi Okulları ve Kavram Koleji öğrencileri, 14 Mart Tıp Bayramı günü nedeniyle Özel Hayat Hastanesi Yönetimini ve hekimlerini ziyaret ederek Bayramlarını kutladı.

Kavram Koleji öğrencileri, hekimlere çiçek hediye ederken, Özel Osmangazi Okulları öğrencileri de kendi duygu ve düşüncelerini yazdıkları reçeteleri verdi. Hediyeler karşısında mutlu oldukları gözlenen doktorlar, öğrencilere teşekkür etti.

“Bu ziyaret en güzel hediye”

Tıp Bayramı’nda miniklerden gelen anlamlı ziyaretin en güzel hediye olduğunu belirten Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, “Öğrencilerimizin bizleri unutmamaları, bu anlamlı günümüzü hatırlamaları, çiçek vermeleri, içlerinden gelerek yazdıkları reçeteleri bizlerle paylaşmaları bizleri son derece memnun etti. Bu nedenle minik öğrencilerimize ve bu ziyareti organize eden öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi. 
Bu haber 2713 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

FOTO GALERİ
YUKARI