Bugun...


İl Milli Eğitim Müdürü Gür'den İznik'e ziyaret
İznik İlçesini ziyaret eden Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, katıldığı eğitim değerlendirme toplantısının ardından ilçedeki okullarda incelemelerde bulundu, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürü Gür'den İznik'e ziyaret
+ -
Reklam

İznik'te katıldığı eğitim değerlendirme toplantısında ilçedeki eğitim çalışmaları hakkında İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet Asil'den brifing alan İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, toplantının ardında ilçedeki okullarda öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Daha sonra İznik Anadolu Lisesinde öğrencilerle birlikte okul bahçesinde gerçekleştirilen etkinliklere katılan Serkan Gür, İznik İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet Asil'le birlikte Selçuk İlkokulu ile Orhaniye İlk ve Ortaokulunda öğrenci ve öğretmenler bir araya geldi.

İznik Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilerle birlikte atölye çalışmalarına katılan Serkan Gür, okulda yaptığı açıklamada mesleki ve teknik eğitimin ülkemiz için kritik rolünün farkında olduklarını, okul-sektör iş birlikleriyle mesleki eğitimde eğitim-üretim-istihdam çevrimini güçlendirmek için çalıştıklarını söyledi.

İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, İznik ziyareti kapsamında ilçede yürüttükleri projelerle eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi almaya hak kazanan öğretmenler ile Uluslararası Kodlama Yarışmasında 1. olan Eşrefzade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri için düzenlenen ödül törenine de katıldı.

 

İznik ilçesindeki okul ve kurumları ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alan, ilçedeki öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Serkan Gür, son ziyaretlerini İznik Halk Eğitim Merkezi ve İznik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gerçekleştirerek İznik ziyaretini tamamladı.

 
Bu haber 65 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

FOTO GALERİ
YUKARI