Bugun...


Millet Bahçesi sahnesi minikler için kuruldu
Sakara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen açık hava etkinlikleri Millet Bahçesi’nde devam etti.

Millet Bahçesi sahnesi minikler için kuruldu
+ -
Reklam

Millet Bahçesi’nde sahne bu kez yalnızca minikler için kuruldu.Sosyal mesafe, maske ve dezenfektan kurallarına karşı önlemlerin hassasiyetle uygulandığı kültür sanat açık hava etkinliklerineçok sayıda kültür sanat dostu minik sanatsever katıldı.

 10 Ekim Cumartesi günü gerek ekranlarda gerekse beyazperdede miniklerin yoğun ilgi gösterdiği‘Kral Şakir Korsanlar Diyarı’ animasyon filminin gösterildiği Millet Bahçesi sahnesinde 11 Ekim Pazar günü ise Tiyatro Mask ekibi tarafından sahnelenen ‘Alis Harikalar Diyarında’isimli tiyatro oyunu minik sanatsevereler ile buluştu. Sosyal mesafe, maske, hijyen kurallarına uyumun sık sık kontrol edildiği etkinliklerde Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından patlamış mısır, gazoz ve halka şekeri ikramı gerçekleştirildi. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada etkinliklere ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür edildi.
Bu haber 299 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

FOTO GALERİ
YUKARI