Bugun...


OSMANGAZİLİ ÖĞRENCİLER’DEN DOKTORLARA REÇETE
OSMANGAZİLİ ÖĞRENCİLER’DEN DOKTORLARA REÇETE OSMANGAZİLİ ÖĞRENCİLER’DEN DOKTORLARA REÇETE · DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİ REÇETEYE YAZDILAR BURSA – Özel Osmangazi Okulları öğrencileri, 14 Mart Tıp Bayramı günü nedeniyle Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ndeki doktorları ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

   OSMANGAZİLİ ÖĞRENCİLER’DEN DOKTORLARA REÇETE
+ -
Reklam

    OSMANGAZİLİ ÖĞRENCİLER’DEN DOKTORLARA REÇETE

·         DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİ REÇETEYE YAZDILAR

BURSA – Özel Osmangazi Okulları öğrencileri, 14 Mart Tıp Bayramı günü nedeniyle Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ndeki doktorları ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Osmangazi Okulları Müdür Yardımcısı Murat Öksüm ve öğretmenler eşliğinde Hastaneyi ziyaret eden çocuklar, doktorlara kendi duygu ve düşüncelerini yazdıkları reçeteleri verdiler.

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Sabit Şahin ve hastane doktorlarının karşıladığı öğrenciler, 14 Mart Tıp Bayramı için özel hazırladıkları ve kendi düşüncelerini yazdıkları reçeteleri doktorlara vererek Bayramlarını kutladı.

Öğrenciler, doktorlara, yoğun çalışma şartlarında yorgunluklarına ilaç olacak içlerinden gelen sevgi sözcüklerini yazdıkları reçeteleri vererek onlara unutulmaz bir hatıra yaşatmış oldular. Doktorlar da bu özel hediyeden dolayı duyduğu memnuniyet karşısında çocuklara teşekkür etti.
Bu haber 660 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

FOTO GALERİ
YUKARI