Bugun...


School of Rock Rüzgarı '
School of Rock Rüzgarı ' Broadway'in tr Rock'ı sahneleyen Şahinkaya Koleji Öğrencileri arasında ünlü müzikallerinden 'Okulu, Işıltılı Kostümleri muhteşem ettik danslarıyla sahnede fırtına gibi estiler.

School of Rock Rüzgarı '
+ -
Reklam

School of Rock Rüzgarı '

 

Broadway'in tr Rock'ı sahneleyen Şahinkaya Koleji Öğrencileri arasında ünlü müzikallerinden 'Okulu, Işıltılı Kostümleri muhteşem ettik danslarıyla sahnede fırtına gibi estiler.

 

Müzikaliyle seyirciyi selamladılar Kapsamında bu kez Şahinkayalı Öğrenciler 'Rock'ın Okulu' Birbirinden başarılı müzikalleri Farklı Bir tatla yeniden izleyiciyle buluşturan 'Şahinkaya Broadway göster'. Julian Fellowes'ın yazıp Andrew Lyod Webber'ın bestelediği Eşsiz muzikali bambaşka Bir enerjiyle sahneye Taşıyan Öğrenciler, Broadway'i aratmayacak ışıltıdaki Bir şova imza attılar. Hayatını kaya Müziğe adayan Bir müzisyenin, grup kurma macerasının eğlence, ettik dostluk azim dolu müzik yolculuğunun anlatıldığı muzikali orijinal dilinde sahneleyen Öğrenciler, oyunculuk performanslarıyla adeta izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.
Bu haber 2567 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

FOTO GALERİ
YUKARI